Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / Antiek & Curiosa 1450-1599
[1451] [1452] [1453]
kavel: 1451 verkocht € 120.00

Benen schaakspel

Been, gedraaid en gestoken benen schaakspel met witte en zwarte stukken. 19e eeuw.
Lichte gebreken
  Highslide JS   Highslide JS