veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / Antiek & Curiosa 1450-1599
[1501] [1502] [1505] [1506] [1507]
kavel: 1505 € 50 - € 80

Willem de Zwart (1862-1931) - Ets

Ets, koeien in landschap met boerderij. Genummerd 20 in de plaat en gesigneerd in de plaat en in potlood. Afmeting 25x37 cm. Ingelijst.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS