veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / Antiek & Curiosa 1450-1599
[1506] [1507] [1508] [1509] [1510]
kavel: 1508 verkocht € 60.00

Bronzen (?) beeld Russische man

Metaal legering, Russische revolutionair met boek in de hand en jas over de schouder. aan de rand onduidelijk gesigneerd en op het voetstuk andere keuren. Hoogte 30 cm, 20e eeuw.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS