Speelgoed 1635-1670

veiling / 30 november 2015
[1635 - 1644] [1646 - 1653]
kavel: 1635
Luntoys
-Tinnen figuren uit de BBC kinder televisie poppen series van "Watch With Mother". Rag, Tag en Bobtail + Billy Bean + Hank + Mr. Turnip + Flowerpot Man en Prudence + Kitten + Muffin thé Mule + Princess Tai-Lu Uitvoering Luntoys 1952. Hoogte tussen de 3,3 tot 6.2 cm-
€ 120 - € 200
kavel: 1636
Ichiko Japan - Alfa romeo 2300S Coupe
-Blik, met op de zijkant de tekst "Schiphol technische dienst". Met batterij vak aan de onderzijde. Uitvoering Ichiko Japan, circa 1960. Lengte 27 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1637
Lego
-12 kartonnen lego doosjes, grotendeels gevuld en compleet. Nr's 700-5, 221, 226, 282, 224, 280, 219(2x), 242B, 280, 217 en 223. -

verkocht € 120.00
kavel: 1638
Jacobsladder
-Blik, met ketting mechaniek. Circa 1930. Hoogte 26 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1639
Ark van Noach
-Houten beschilderde ark met schuifdeur. Daarin circa 110 dieren en 8 mensen. Duitsland eind 19e eeuw-

verkocht € 440.00
kavel: 1640
Miniatuur gelithografeerd kaartspel 19e eeuw
-Papier, gelithografeerde afbeelding. Achterzijde met afbeelding in goud. Lopend van de 7 tot de A. Afmeting 3,5x2,5 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 1641
Porseleinen badpoppen
-3 badpoppen met zwart gekleurd haar. Allen met de armen vooruit. De grootste met onbekend merk, middelste gemerkt Karl Klette (circa 2000) en kleinste niet gemerkt. Hoogte van 25 tot 34 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1642
Porseleinen badpoppen
-3 badpoppen met beige gekleurd haar. Allen met de armen vooruit. De grootste met kroon en de letter N, middelste met onbekend merk en kleinste niet gemerkt. Hoogte van 16,5 tot 36 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1643
Karakterpop - Keramische werke Grafenheim.
-Compositie hoofd, met papier-maché lichaam. Achterop het hoofd gemerkt. Hoogte 40 cm. Hierbij een steengoed pop op het jurkje gemerkt Joely. Hoogte 36 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1644
Was poppen
-Grootste was op hout basis, in originele kleding met versiering op de jurk. De kleiner was op papier-maché. Beide eind 19e eeuw. Hoogte 22 en 37 cm. -
€ 80 - € 140
[1635 - 1644] [1646 - 1653]