Sieraden 1401-1430

veiling / 30 november 2015
kavel: 1401
Ring 14 karaat met briljant geslepen briljant
-585/1000. Bezet met een briljant geslepen diamantje. Brutogewicht 3,2 gram. Hierbij een ring, 14 karaat 585/1000. Bezet met een diamantje. Gemerkt met eikenblad. Brutogewicht 2,2 gram. -

verkocht € 100.00
kavel: 1402
Breidoppen
-Zilver, aan jasseronketting lengte 80 cm. Hierbij vulpen Pelikan met gouden stift, imitatie parelsnoer met zilveren sluiting en 10 andere items. -

verkocht € 40.00
kavel: 1403
Coiller bloedkoraal met gouden slot
-3 rijig collier op het slot 2 cabochon bloedkoralen. Diameter kralen circa 3,5 mm. Lengte ketting 53 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 1404
14 karaat Gouden manchetknopen
-585/1000. Zeeuwse knoop, meesterkeur DG in ovaal. gewicht 8,7 gram. Circa 1910.-

verkocht € 130.00
kavel: 1406
14 karaats gouden set met granaat
-Ring, armband en ketting. Alle bezet met granaatjes. Totaal brutogewicht 22,6 gram.-

verkocht € 240.00
kavel: 1407
Armband verguld zilver met niello
-Gestileerd floraal decor. 1e gejhalte zilver 925/1000. Russisch gekeurd circa 1950. Diameter 6 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 1408
Set sieraden Tijgeroog
-Hollands zilveren stijve armband met rond gepolijste tijgeroog, diameter 6 cm. Hierbij een dito ring en hanger aan ketting. -
€ 50 - € 80
kavel: 1409
Manchetknopen
-Lot met 6 paar manchetknopen,waaronder Duits zilveren manchetten met geslepen onyx, 2 paar muntzilveren manchetten en 2 andere zilveren paren en een onedel paar manchetten.-

verkocht € 70.00