Etnografica 600-699

veiling / 30 november 2015
[600 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 631]
kavel: 600
Houten poort
-2 vrij uitgestoken staande figuren met luipaarden. Aan de bovenzijde bekroond door een dwarslat met 4 maskers. Afrikaans circa 1950. Hoogte 150 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 601
Burkina Faso - Dermé Morou Brons
-Dermé Morou (1940 - 2000). Bronzen fluitspeler. Gegoten volgens cire perdue techniek. Gesigneerd voluit aan de onderzijde. Hoogte 20,5 cm-
€ 70 - € 90
kavel: 602
-Dermé Morou (1940 - 2000). Trommelaar. Gegoten volgens de cire perdue techniek. Hoogte 24 cm.-
€ 70 - € 90
kavel: 603
Liberia - Dan Bagle masker
-Houten masker met op het voorhoofd 10 kauri schelpjes, ogen rondom met witte kleur afgezet en 2 metalen tandjes. Rondom gaten aan de zijkant voor raffia versieringen. Hoogte 25 cm. Hierbij 2 andere Dan maskers, hoogte 14,5 en 22,5 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 604
Liberia - Dan Tankagle masker
-Houten masker met simplistische uitstraling. Gaten rondom voor raffia versiering. Hoogte 22 cm. Hierbij 2 kleinere Tankagle maskers. Hoogte 15 en 17 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 605
Liberia - Dan masker
-Houten masker minale versiering op het voorhoofd uitlopend in 2 krullen aan de bovenzijde. Hoogte 34 cm. -

verkocht € 60.00
kavel: 606
Liberia- Dan paspoort maskers
-Houten masker met ingekerfd lijnenspel over het gezicht. Hoogte 12,5 cm. Hierbij 3 andere paspoort maskers, hoogte 8,2 tot 12,5 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 607
Congo - Vruchtbaarheids beeld
-Gezwart hout, met cirkelvormige indrukkingen op de buik en borst ingevuld met vezels en rood pigment. Hoogte 46 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 608
Fang voorouder beeld
-Gezwart houten kop met metalen ogen. Begin 20e eeuw. Hoogte 35 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 610
Liberia/Ivoorkust - Kaogle masker
-Hout, groot Kaogle masker. Hoogte 52 cm.-
€ 100 - € 180