Wapens 800-899

veiling / 30 november 2015
[800 - 809] [810 - 819] [820 - 830] [832 - 832]
kavel: 800
Sikkel mes
-Gesmeed lemmet met 2 gaten, aan ivoren heft. Mangbetu stam (Congo). Lengte 37 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 801
Dameskris
-Kling vorm Dapur, met fraaie pamor. Mendak met goen emaille, en punt-decoratie. Jati houten Solo greep. In houten schede met verguld koperen overschede, gegraveerde decoratie en inscriptie op de achterzijde. Kling circa 14e eeuw. Schede 19e/20e eeuw. West Java. Lengte Kling 25,5 cm. lengte totaal 38,5 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 802
Krisgreep
-Jati hout, model Yudo Winatan. Selut verguld koper bezet met 86 diamantjes en 4 rode stenen. Mendak van latere datum en bezet met geslepen glas. Op houten voetstuk. Lengte zonder voetstuk 12 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 803
Rentjoeng
-Houten schede met decoratie en metalen ringen. Fraaie kling met pamor. 19e/20e eeuw. Lengte 39 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 804
Cundrik
-Fraaie kling met pamor, Borneo circa 14e eeuw. In Kalimantan schede met uitgestoken decor van latere datum. Lengte 43 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 805
Lanspunt
-Met fraaie pamor, en 4 buigingen. Lengte 27,3 cm. Hierbij een andere lanspunt, lengte 27 cm. Beide circa 14e/15e eeuw.-

verkocht € 70.00
kavel: 806
Mandau
-Nederlands-IndiŽ, gesmeed lemmet met ornamentiek. Houten heft met gravering en omwikkeld met gevlochten koperdraad. 19e eeuw. Lengte 64 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 807
Golok
-Gesmeed lemmet, met hoornen heft en vergulde mendak. Nederlands indie 19e eeuw. Lengte 61 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 808
Dolk
-Gesmeed lemmet, met houten heft met zilveren ornamenten. In lederen schede ,met zilver bekleed. Afrika 19e eeuw. Lengte 33 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 809
Dhal dolk
-Gesmeed lemmet, met ivoren heft afgezet met zilver. In zilveren schede. Dhal India, 19e eeuw. Lengte 38 cm.-
€ 150 - € 250