Ansichtkaarten/Fotografie 1600-1610

veiling / 30 november 2015
kavel: 1600
Ansichtkaarten Nederland
-Lot met 100 diverse nederlandse kaarten uit de periode 1900-1960. O.a waddeneilanden, Groningen, Tilburg, Hattem. Hierbij leperello boekje Delfzijl en Groningen, ansichtkaarten boekje Katerveerhuis Zwolle, 2 reclame kaarten en hotel en pensionlijst van Doetinchem met plattegrond en reclames aan de achterzijde.-

verkocht € 110.00
kavel: 1601
Architectuur Jan Benninga
-Rood kunstleren album met foto's van panden gebouwd door de architect Jan Benninga (1894-1970). Waaronder de gemeentehuizen te Nieuwolda, Stedum en Loppersum. Het gebouw van de Veilings-vereniging Eendracht (Peizerweg Groningen). Gevuld met totaal 44 Foto's en ansichtkaarten.-

verkocht € 160.00
kavel: 1602
Ansichtkaarten Nederland
-122 Nederlandse topografische kaarten, uit de periode 1900-1970. W.o. noord Nederland, bv fotokaart van de watertoren uit Sneek in de steigers. Hierbij een foto van de stad Groningen.-

verkocht € 260.00
kavel: 1603
Ansichtkaarten/Foto's Boornbergum en omgeving
-Plakboek, gevuld met foto's, fotokaarten van o.a Boornbergum. Waaronder Schoolfeest de Wilgen, Korfbalclub Boornbergum, Schoolfeestje Paterswolde, meisjesvereniging Boornbergum,Dansclub Tango Boornbergum. Deels met cellotape op de hoekjes en los in album.-

verkocht € 60.00
kavel: 1604
Cart de visite Arnhem /Nijmegen
-2 albums met veelal carte de visite foto's. Veel fotografen uit Arnhem en Nijmegen. Hierbij een lot losse foto's w.o. familieportretten en landschappen. -

verkocht € 80.00
kavel: 1605
Architectuur - Het van Leer gebouw Amstelveen
-2 ingelijste foto's van het van Leer gebouw, staande aan de Amsterdamseweg te Amstelveen. Het gebouw is een ontwerp van Marcel Breuer, en werd in 1957/58 uitgevoerd. Afmeting 22 x 29 cm, foto's achter passe-partout -
€ 60 - € 100
kavel: 1606
Ansichtkaarten
-Lot van 140 anscichtkaarten. 90x Nederlandse topgrafie, 53x buitenlandse kaarten veelal Duitsland (waaronder 3 fotokaarten van een feestelijk optocht) en 3 andere kaarten. Veelal ongelopen, 9 op groot formaat. -

verkocht € 70.00
kavel: 1607
Fotoalbum - Dietsch studentencongres in Groningen 1931
-Oblong, gevuld met 24 foto's 22x17 cm. -
€ 40 - € 70
kavel: 1608
Rotterdam bouw St Barbarakerk
-9 ingelijste foto's van de bouw van de Sint Barbara kerk te Rotterdam in 1922. Hierbij een tekening van de kerk met de tekst Nieuwe R.K. a/d Crooswijkscheweg voor de parochie van de ST Barbara te Rotterdam. Gesigneerd Jos Margry architect-

verkocht € 280.00