Midden oosten 550-599

veiling / 30 november 2015
[550 - 559] [560 - 569]
kavel: 550
Opaak glazen vaas, PerziŽ
-Licht groen opaak glas. Kalebas vorm met uitlopende hals. 19e eeuw. Hoogte 12 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 551
Schaal met figuren
-Keramiek, crŤme kleur met zwarte en bruine motieven met beeltenis van twee figuren, en Arabisch schrift op de rand. Vermoedelijk Seljuk periode (11e-14e eeuw). Diameter 24 cm.-
€ 300 - € 500
kavel: 552
Iran - Zilveren doos
-Gedreven decor met vogels en florale motieven op de deksel. Zijkanten gegraveerd met florale motieven. Binnenzijde gemerkt met Iraanse keuren. Afmeting 14x14 cm. Gewicht 485 gram.-
€ 250 - € 400
kavel: 553
Iran - Zilveren beker
-Zilver. Rijk gegraveerde decoratie van werkende figuren in landschap met onder andere tentenkamp en kamelen. Onderzijde gemerkt met Arabisch teken en Arabische 84 ( gehalte 875/1000). Iran circa 1900. Hoogte 3,7 cm. -
€ 150 - € 250
kavel: 554
Gegraveerde koperen kannen
-Decoratie van hertenjacht. sporen van verzilvering aanwezig Hoogte 39 cm. Hierbij een andere kan.-
€ 60 - € 100
kavel: 555
Iran - Opengewerkte Schep
-Zilver, 875/1000. Ajour gezaagde decor in de bak met geometrische motieven op de steel. Achterzijde gemerkt. Iran 20e eeuw. Lengte 25,5 cm. Gewicht 141 gram.-
€ 100 - € 180
kavel: 556
Perzische olielamp - 17e eeuw
-Terracotta, groene glazuur met zwarte florale decoratie. Hoogte 18,5 cm. Bijgevoegd Cahiers de la ceramique du verre et des arts du feu. Waar een vergelijkbare olielamp in staat afgebeeld.-
€ 60 - € 100
kavel: 557
Bronzen schenkkan 17e eeuw
-Staande op vier poten, met florale gravering in medaillon daaromheen geometrische florale decoraties. Hoogte 26 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 558
Ronde plaquette - 19e eeuw
-Met afbeelding van een paard in turquoise en details in mangaan en donkergroene glazuur. Diameter 21,5 cm. Hierbij een Noord Afrikaanse vaas begin 20e eeuw. Hoogte 15,5 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 559
Schenkkan 17-18e eeuw
-Met antropomorfe hals witte tinglazuur met turquoise vlek op de buik. Hoogte 20 cm.-
€ 50 - € 80
[550 - 559] [560 - 569]