veiling / Veiling 4 Aziatica Antiek en curiosa / Midden oosten 550-599
[550] [551] [552] [553] [554]
kavel: 552 € 250 - € 400

Iran - Zilveren doos

Gedreven decor met vogels en florale motieven op de deksel. Zijkanten gegraveerd met florale motieven. Binnenzijde gemerkt met Iraanse keuren. Afmeting 14x14 cm. Gewicht 485 gram.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS