Aziatica 200-299

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel Groningen
[201 - 211] [212 - 222] [223 - 232] [233 - 244] [245 - 254] [255 - 264] [265 - 266]
kavel: 201
Inktsteen
-In houten kistje 14 x 10 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 202
Kendi - 19e eeuw
-Porselein, kendi met florale decoratie op de buik en hals. De bovenrand met golf motieven. Hoogte 25 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 203
Spekstenen Kylin
-Zittende kylin met bal onder zijn poot. Op los basement. Hoogte 32 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 204
Nederlands indisch beeld
-Polychroom gedecoreerd hout. H 50 cm Begin 20e eeuw.-

verkocht € 60.00
kavel: 205
Nederlands indisch beeld
-Polychrome decoraties. Hoogte 58 cm. Begin 20e eeuw-

verkocht € 30.00
kavel: 206
Goudlakwerk foto mount Fujij
-Houten paneel met foto afdruk in goud lakwerk van Mount Fujij met 2 vissers bootjes. In origineel lakwerk lijst. Afmeting paneel 11 x 15 cm. Meiji periode begin 20e eeuw.-

verkocht € 20.00
kavel: 208
Kangxi kop en schotels
-Porselein, blauw wit decor van peterselie. Onderzijde gemerkt. Hoogte kop 5,2 cm. Diameter schotel 12,6 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 209
Trekpotje
-Terracotta, trekpotje in een morfische vorm. Deksel bekroond met bloem in wit bakkende klei. Onderzijde met karakter merken. Hoogte 16 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 210
Nederlands indisch beeld
-Polychrome decoraties H 59 cm. begin 20e eeuw-

verkocht € 50.00
kavel: 211
Olieverf schilderij Kaoru
-Olieverf op paneel, voorstelling van slapende vrouw. Rechtsboven gesigneerd Kaoru. Achterzijde paneel draagt een papier met omschrijving in het Japans Afmeting 33 x 24,5 cm-

verkocht € 10.00