Aziatica 200-299

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel
[201 - 211] [212 - 222] [223 - 232] [233 - 244] [245 - 254] [255 - 264] [265 - 266]
kavel: 212
Hindu beeldje
-Hout op metalen stander Noord India circa 1900. H 43 cm-

verkocht € 80.00
kavel: 213
Tekening china
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 30 - € 50
kavel: 214
Libation cup
-Hoorn, met archaise decoraties. H 6,5 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 215
Strijder
-Messing beeld, Japanse strijder te paard met bijl in de hand. Japan circa 1940. Hoogte 25 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 216
Terracotta boeddha kop
-Kop met lange oren en knot op het hoofd. Hoogte 28,5 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 217
Celadon kom- 16e eeuw
-Fraaie celadon kom, met grijs-groene celadon glazuur, met aan binnen en buitenzijde minimale ingekerfde decoraties. Op ongeglazuurde standring. Ming periode, diameter 17,5 cm.-

verkocht € 45.00
kavel: 218
Sculptuur rat
-Keramieken sculptuur van een witte rat staand op florale ondergrond. Polychrome decoratie, 19e eeuw. Hoogte 10,8 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 219
Zijde schildering
-Schildering van een wijsgeer bij een tempel omringd door 5 jongelingen. Ingelijst, afmeting beeld 28 x 38 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 221
Meiji vazen
-Messing met opgelegde decoratie van vogel en flora. Japan Meiji periode. H15 cm-
€ 60 - € 100
kavel: 222
Schotel - 19e eeuw
-Porselein, met minimalistische decoratie van medaillons op wit fond. Medaillons met florale en geometrische decoraties. Onderzijde met enkele proen. Diameter 24,5 cm. -

verkocht € 30.00