Aziatica 200-299

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel
[201 - 211] [212 - 222] [223 - 232] [233 - 244] [245 - 254] [255 - 264] [265 - 266]
kavel: 223
Hoedendoos
-Gelakt kartonnen hoedendoos. Circa 1950.-
€ 15 - € 20
kavel: 224
Hoofdtooi Tibet
-Koralen kralen, werd gebruikt voor dans rituelen Hoogte inclusioef voetstuk 59 cm.-
€ 320 - € 500
kavel: 225
Sihiri doos 19e eeuw
-Zilver met vergulde deksel. Vruchtvorm met florale decoraties en scharnierend deksel. Diameter 7,5 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 226
Famille noire vaas - 19e eeuw
-Porselein, decor van prunus boom met vogels. Onderzijde gemrkt met dubbele blauwe cirkel. 19e eeuw, Hoogte 35,5 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 227
Kist geklopte boomschors
-Chinese kist bekleed met geklopte boomschors. Circa 1920-
€ 65 - € 100
kavel: 228
Yixing Trekpotje
-Terracotta, opgelegde decoratie van bladmotieven. Tuit en heft in de vorm van een boomstronk. Hoogte 7 cm. Onderzijde gemerkt. -

verkocht € 30.00
kavel: 229
Ton/kruk
-Kantige ton met geschilderd decor. Werden kado gegeven bij een geboorte. H 45 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 230
18e/Celadon kom - 19e eeuw.
-Keramiek, licht groene celadon glazuur op hoge standring. Diameter 21,5 cm.-

verkocht € 25.00
kavel: 231
Monochroom groen vaasje - 19e eeuw
-Porselein, conische voet met bolle buik en taps toelopende hals. Binnenzijde met lichtgrijze glazuur. Binnenzijde voet met geschilderd 4- karaktermerk. hoogte 12 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 232
Vaas met vogeldecor
-Porselein, met blauw wit decor van vogels bij flora. 19e eeuw, hoogte 26 cm.-

verkocht € 30.00