Aziatica 200-299

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel
[201 - 211] [212 - 222] [223 - 232] [233 - 244] [245 - 254] [255 - 264] [265 - 266]
kavel: 245
Bronzen zittende sheeva
-H 12 cm-

verkocht € 20.00
kavel: 246
staand sheeva
-H 19,5 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 247
Zittende Boeddha
-H 19 cm-

verkocht € 60.00
kavel: 248
Staand figuur
-H 27 cm-

verkocht € 55.00
kavel: 249
Houten boeddha
-19e eeuw Hoogte 91 cm-

verkocht € 300.00
kavel: 250
Kyosai Kawanbe(1831-1889 ) - Scroll schildering
-Aquarel, met voorstelling van Ronin in the snow. Met zegelmerk "In favor of the crow" gemonteerd op goud damast , met ivoren rol aan de onderzijde. Afmeting aquarel 113,2 x 31,3 cm. Afmeting scroll 200 x 43 cm. Circa 1880.-

verkocht € 60.00
kavel: 251
Wandkleed
-Geweven wandkleed met voorstelling van Geisha's in tempeltuin met instrumenten. Circa 1920, afmeting 98 x 125 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 252
Tempelmunt Bali
-Bronzen tempelmunt met afbeelding van Wayang figuren en een olifant. Voorstellingen uit de Majapahit periode. 15e eeuw of vroeger. Diameter7,3 cm. -

verkocht € 20.00
kavel: 253
Neksteun Tung Chih
-Blauw gedecoreerd. L 30 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 254
Nederlands indisch beeld
-H 27 cm-

verkocht € 15.00