veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel / Aziatica 200-299
[201] [202] [203] [204]
kavel: 202 verkocht € 80.00

Kendi - 19e eeuw

Porselein, kendi met florale decoratie op de buik en hals. De bovenrand met golf motieven. Hoogte 25 cm.
Restauratie op de rand
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS