Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel / Aziatica 200-299
[202] [203] [204] [205] [206]
kavel: 204 verkocht € 60.00

Nederlands indisch beeld

Polychroom gedecoreerd hout. H 50 cm Begin 20e eeuw.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS