Antiek en curiosa 1-199

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel Groningen
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 90] [91 - 101] [102 - 111] [112 - 121] [122 - 131] [132 - 141] [142 - 151] [152 - 161] [162 - 171] [172 - 181] [182 - 191] [192 - 199]
kavel: 1
Portret van statige man
-Maroufle, 58,5 x 72 cm. Niet gesigneerd 19e eeuw.-

verkocht € 20.00
kavel: 2
Saksisch servies
-Porselein, koffiepotje met 6 kop en schotels en een suikerpotje. Uitvoering porseleinfabriek Friedrich Christian Greiner & Söhne in Rauenstein. Eind 19e eeuw.-

verkocht € 20.00
kavel: 3
Heilig beeld
-Eikenhout, Petrus met boek en sleutel van de hemel in zijn handen. Europees 19e eeuw. Hoogte 43,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 4
Cartografie Zutphen
-Kopergravure, ingekleurde kaart van Zutphen in vogelvlucht. Door Frans Hogenberg, uit: Braun en Hogenberg, Civitates orbis terrarum (1572- 1618), met wapens van Gelderland en Zutphen naast plattegrond en rechtsonder 2 personen in klederdracht.; legenda in kaart. Ingelijst Afmeting beeld 42 x 32 cm.-

verkocht € 25.00
kavel: 5
Neurenberg Doopschotel 16e eeuw
-Gedreven koperen doopschotel met geometrisch motief op het plat. Diameter27,5 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 6
Sigarenknipper
-Hout, voorstellende een narretje in een schoen. Scharnierende muts en neus van de schoen als lade voor de afgeknipte puntjes. Duitsland circa 1900, hoogte 20,5 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 7
Miniatuur portret in ivoren lijst
-Porselein portret van een dame in paarse jurk. Ivoren lijstje op 2 bolpootjes en 3 puntjes aan de bovenzijde. Met scharnierende steun op de achterzijde. Hoogte 12,5 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 8
Rolf Dieter Meyer Wiegand (1929-2006)
-Oileverf op paneel. Duitsl andschap met koetsje. Voluit gesigneerd. Afmeting beeld 13 x 17 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 9
Gronings zilveren geboorte/huwelijks lepel circa 1800
-Zilver met accolade steel. Met gravering op de onderzijde van de bak Geugien Nanninga geboren 22 september 1822". Op de steel gravering M.G. ter Borg 27 maart 1834. Lengte 21 cm. Hierbij een Groningse vork met inscriptie R.H.E.S. 1795 Lengte 21 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 10
Dodenmasker
-Gips circa 1940.-
€ 60 - € 100