Inboedel goederen en meubels 600-700

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel
[600 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 640] [641 - 650] [651 - 660] [661 - 670] [671 - 680] [681 - 690] [691 - 700] [701 - 709]
kavel: 600
Postzegels
-Stock album BelgiŽ, los ingestoken collectie. Groot deels postfris -

verkocht € 10.00
kavel: 601
Chiffoniere
-Mahonie belijmd, met klep met en nest en 5 lades. Hoogte 155 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 602
Doos met serviesgoed
-Veelal Maastrichts aardwerk-
€ 25 - € 40
kavel: 604
Dekenkist 18e eeuw gedateerd 1789
-Eiken met uitgestoken decoratie, initialen en jaartal.Breedte 127x70x 87cm-

verkocht € 150.00
kavel: 605
Rolluikbureau
-Eiken met 2 ladeblokken 141x79x 129cm-
€ 70 - € 120
kavel: 606
Regulateur
-H97cm-

verkocht € 30.00
kavel: 607
Loper
-Perzisch handgeknoopt lengte 350 x 95 cm-

verkocht € 110.00
kavel: 608
Postzegels
-12 stock album gevuld met postzegels uit de gehele wereld, deels los ingestoken en teven ingeplakt. Hierbij een stapeltje briefgeld en 2 stuks briefgeld ingelijst.-

verkocht € 120.00
kavel: 609
Industriele weegschaal
-Circa 1960 H 64 cm-
€ 10 - € 20
kavel: 610
kinderwagen
-Rotan 74 cm.-
€ 30 - € 50