Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Inboedel goederen en meubels 600-700

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel
[600 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 640] [641 - 650] [651 - 660] [661 - 670] [671 - 680] [681 - 690] [691 - 700] [701 - 709]
kavel: 611
Postzegels
-Nederland en koloniŽn. 6 stock album deels gevuld en deels los ingestoken. Hierbij een kistje met losse zegels, automaatboekjes, en eerste dag enveloppen. Veel postfris. Hierbij 2 mapjes met telefoonkaarten.-

verkocht € 25.00
kavel: 612
Afghaans tafeltje
-Hout met geschilderde accenten 110 x 60 cm -

verkocht € 30.00
kavel: 613
Hoekstoeltjes
-3 stuks-

verkocht € 10.00
kavel: 614
IndustriŽle lamp
-H 44-

verkocht € 25.00
kavel: 615
Spiegel
-55 x 68 cm.-
€ 10 - € 20
kavel: 616
2 Naaimachine,s
-met houten kist-

verkocht € 10.00
kavel: 617
Blaasbalg
-Groot model met latoen koperen decoratie 112 cm-
€ 10 - € 20
kavel: 618
Wandkleed met figuren
-105 x 90 cm-

verkocht € 20.00
kavel: 619
Castelli Design kapstok
-H 169 ontwerp G.C. Piretti-
€ 20 - € 40
kavel: 620
Schoolplaten
-2 platen met afbeelding van herkauwers en bosvogels.-

verkocht € 10.00