Inboedel goederen en meubels 600-700

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel
[600 - 610] [611 - 620] [621 - 630] [631 - 640] [641 - 650] [651 - 660] [661 - 670] [671 - 680] [681 - 690] [691 - 700] [701 - 709]
kavel: 681
Doos divers
-Emaile kannetje, strijkijzer e.d.-

verkocht € 10.00
kavel: 682
Collectie bierpullen
-Doos vol-
€ 10 - € 20
kavel: 683
Collectie diverse sieraden
-Waaronder parelsnoer-

verkocht € 20.00
kavel: 684
Collectie munten
-Zeer divers.-

verkocht € 25.00
kavel: 685
Kaart Groningen 18e eeuw
-Ingelijst afmeting 55,5 x 45,5cm -

verkocht € 70.00
kavel: 686
Jan Costerus Stadsgezicht met boot
-16cm bij 10cm-

verkocht € 35.00
kavel: 687
Litho Brug in stad
-30cm bij 39cm-
€ 10 - € 20
kavel: 688
Enkhuizen vesting 19e eeuw
-32cm bij 24cm -
€ 10 - € 20
kavel: 689
Kaarten Frisia
-27cm bij 20cm 23cm bij 16 cm-

verkocht € 25.00
kavel: 690
Waarborg van platina, goud en zilver werken
-47cm bij 33cm-
€ 10 - € 20