Aankomende Veiling - open voor biedingen -

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel / Inboedel goederen en meubels 600-700
[606] [607] [608] [609] [610]
kavel: 608 verkocht € 120.00

Postzegels

12 stock album gevuld met postzegels uit de gehele wereld, deels los ingestoken en teven ingeplakt. Hierbij een stapeltje briefgeld en 2 stuks briefgeld ingelijst.
  Highslide JS