Toegepaste kunst en design 350-449

veiling / Veiling 5 Antiek curiosa en inboedel Groningen
[350 - 359] [360 - 369] [370 - 379] [380 - 389] [390 - 400] [401 - 410] [411 - 420] [421 - 424]
kavel: 350
Hans Bolling
-Houten eendjes. Hoogte 9 cm.-

verkocht € 45.00
kavel: 351
Mijnlieff tegelfabriek
-Set keramieken deurplaat met sleutelgat. Met polychroom gestileerd bloemdecor. Ontwerp J.W.Mijnlief uitvoering Holland-Utrecht. Circa 1910, hoogte 33 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 352
Louis Bogtman (1900-1969)
-Hout, met gebatikte abstracte decoratie aan de binnenzijde. Onderzijde gemerkt met monogram. Diameter 29 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 353
Andre Verhorst (1899-1977) - Tekening
-Gezicht op een plas met begroeiing. Linksonder voluit gesigneerd. Ingelijst achter passe-partout . Afmeting 50 x 32,5 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 354
Jugendstil wandborden
-Verzilverd metaal, wenen circa 1900. Diameter 37 cm. gemerkt argentor-

verkocht € 160.00
kavel: 355
Dick Bruna
-Zonder tekst, 40 x 60 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 356
Dick Bruna
-Vuurtoren. Zonder tekst, 60 x 40 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 357
Peter Pismenny
-Bronzen beeld op natuur stenen sokkel-

verkocht € 100.00
kavel: 358
A. Jansonius - Olieverf schilderij
-Magisch realistisch landschap met verftube. Links midden voluit gesigneerd en gedateerd '82. Diameter 46 cm.-

verkocht € 15.00
kavel: 359
Dick Bruna
-Groot verdriet stop kinderarbeid 59,5x84, 1999-
€ 30 - € 50