Antiek en curiosa 1- 299

veiling / Veiling 6 Sessie 1 Kunst Antiek & Curiosa Groningen
[1 - 12] [13 - 23] [24 - 33] [34 - 43] [44 - 53] [54 - 63] [64 - 73] [74 - 83] [84 - 93] [94 - 103] [104 - 113] [114 - 123] [124 - 134] [135 - 144] [145 - 155] [156 - 165] [166 - 175] [176 - 186] [187 - 196] [197 - 208] [209 - 219] [220 - 229] [230 - 239] [240 - 251] [252 - 261] [262 - 271] [272 - 281] [282 - 291] [292 - 299]
kavel: 1
Ikoon madonna met kind
-Met verzilverd beslag. Polen 20e eeuw-

verkocht € 40.00
kavel: 2
Parfumflesje met gouden dop
-Porselein met zwiebelmuster decoratie, gouden scharnierend dopje fijn gegraveerd. Aan de binnenzijde het originele gouden binnenstopje. -

verkocht € 60.00
kavel: 4
Bijbel met zilveren sloten
-19e eeuw, rug ligt los-

verkocht € 50.00
kavel: 6
Brok Barnsteen
-Lengte 7 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 7
Koperen handoekenrek Gedatteerd 1854
-Met halve ster en GSM 1854 gegraveerd. Met 6 haken breedte 35 cm-

verkocht € 10.00
kavel: 8
Piedestal
-Hout, polychroom beschilderd. Hoogte -
€ 60 - € 100
kavel: 9
Opgezette Gems
-Prachtig opgezette gems op rotsachtige ondergrond. Fraai gepositioneerd, hoogte -
€ 435 - € 800
kavel: 10
Gouden tientje1876
-Gewicht 6,7 gram-

verkocht € 170.00
kavel: 11
Gouden vijfje
-14 karaat 3 gram.-

verkocht € 60.00
kavel: 12
Tinnen kom
-Hierbij een snotneus en een bord.-
€ 10 - € 20