Aziatica 300-499

veiling / Veiling 6 Sessie 1 Kunst Antiek & Curiosa
[301 - 315] [317 - 339] [340 - 358] [361 - 364]
kavel: 301
Inro met netsuke
-Houten inro in de vorm van octopus met bijhorende netsuke. Achterzijde gemerkt in een stukje been met karaktermerk. Lengte inro 9,5 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 302
Chinese koperen drakenkan
-Het oor in de vorm van een draak. Hoogte 41 cm. 19e eeuw-
€ 30 - € 50
kavel: 304
Japanse Imari vazen
-Blauw wit floraal decor. Eind 19e eeuw. H 26 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 305
Perzische dekselpot
-Koper met veelkleurige geėmailleerde decoratie. Circa 1900, hoogte 22 cm.,-

verkocht € 15.00
kavel: 306
Japanse theebus
-Ronde vorm met blauw landschappelijk decor in waaiervrom. 19e eeuw. H 9 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 308
Krijger
-Hout, met resten van polychromatie. Beeld van een zittende krijger. China 19e eeuw. Hoogte 100 cm.-

verkocht € 700.00
kavel: 310
Chinese borden 18e/19e eeuw
-Blauw witte decoraties in cartouche en landschapsdecor.-

verkocht € 70.00
kavel: 313
Imari 18e eeuwse schaal voor een azijnstel
-Uiterst zeldzame onderschaal van een azijnstel, Japan 18e eeuw.-

verkocht € 60.00
kavel: 314
Japanse schaal 19e eew
-Porseleinen schaal van Mount Fuji. Afmeting: 28.5cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 315
Naaitafel
-Lakwerk roodkleurig. Japan 20e eeuw. Hoogte: 70cm.-

verkocht € 25.00