Toegepaste kunst en design 500-649

veiling / Veiling 6 Sessie 2 Toegepaste kunst, curiosa, boedel
[501 - 510] [511 - 520] [521 - 530] [531 - 540] [541 - 550] [551 - 560] [561 - 571] [572 - 581] [582 - 591] [592 - 601] [602 - 611] [612 - 621] [622 - 629]
kavel: 501
Arie Zuidersma
-Houtsnede, boerderij met oude boom. In potlood gesigneerd Arie Zuidersma dec '59 en voor Katrijne. Afmeting beeld 30 x 24 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 502
Arnhemshce fayancefabriek
-set van 2 vazen met gestileerd lineair en floraal decor. Ontwerp Klaas Vet. circa 1915/20. Hoogte 22,5 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 503
Daniel Groen (1957-heden)
--Porselein, Rosenthal vaas gelimiteerde vaas "Raffaelische Motive". Hoogte 30 cm.--

verkocht € 80.00
kavel: 504
Kees Andrea (1914-2006)
-Olieverf op paneel stiernvechters, Links gesigneerd K Andrea. Afm beeld 18 x 13 cm.-

verkocht € 75.00
kavel: 505
Wiener Werkstatte
-8 kantige opengewerkte dekseldoos. Ontwerp Dagobert Peche. Diameter 21 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 506
Arie Zuidersma
-Gemengde techniek, emaille op 7 koperen plaatjes. Titel zonnevreugd. gesigneerd Zuidersma en 1967 Lengte totaal 102 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 507
Auguste Mouzin et Cie Art deco vaas
-Keramiek, met stippen decor in web op craqueleerde ondergrond. Voet zwart geglazuurd. Onderzijde gemerkt AMC Made in Belgium. Hoogte 21,5 cm.-

verkocht € 10.00
kavel: 508
Jema Maastricht Parelhoen
-Keramiek met rode glazuur. Onderzijde gemerkt Jema Holland 630. Hoogte 26,5 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 509
Rob Parry Lotus chair
-Uitvoering Gelderland. In vintage toestand -

verkocht € 100.00
kavel: 510
Artifort Daybed/bank
-Vroege versie naar ontwerp van Kho Liang Le. Zwart skai op chromen poten.-

verkocht € 130.00