Aziatica 1-500

veiling / Veiling 7 Sessie 1 Aziatische kunst en Antiek
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 41] [42 - 51] [52 - 61] [62 - 71] [72 - 82] [83 - 92] [93 - 102] [103 - 112] [113 - 122] [123 - 133] [134 - 144] [145 - 154] [155 - 164] [165 - 175] [176 - 183]
kavel: 1
Klankschaaltje china
-Brons, met geŰtste florale decoratie aan de buitenkant. Binnenzijde met Tao´stische voorstelling. Onderzijde met 4 karaktermerk. Rond 1800. -

verkocht € 100.00
kavel: 2
Cloissone pot met drakendecor
-Op donkerblauwe ondergrond. Japan Meiji periode, hoogte 9,5 cm. (klein sterretje op de achterkant)-

verkocht € 50.00
kavel: 3
2 benen beelden
-Aziatische figuren, 1 op houten voetstuk H 24,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 4
19e eeuwse Chinese vaas met kylin decoratie
-Op een ondergrond van wolken. Onderzijde gemerkt met 4 karakter merk. Hoogte 20,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 5
Spekstenen figuren
-Lot van 2 spekstenen wijzen. China begin 20e eeuw. Hoogte 15 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 6
Moderne chinese vaas
-Met sang de bouef glazuur. Onderzijde gemerkt, hoogte 35 cm-

verkocht € 30.00
kavel: 7
Zilveren miatuur optocht China
-Optocht van zilveren Chinese figuren die een draagstoel, lampionnen, instrumenten en vaandels dragen. (1 figuur mist) Op bijhorende houten voetstuk. (mist een hoek) Circa 1900, lengte 17,5 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 8
Zilveren miniatuur schip China
-Zilveren 3 master op houten voetstuk met uitgestoken golven. Circa 1900, lengte 7 cm .Hierbij een miniatuur van een boer met karbouw, riksja (verzilverd) en een zilveren vaasje met bamboe motieven (Voetstuk beschadigd.)-

verkocht € 60.00
kavel: 9
Sieradenkistje
-Hout met messing bekleed en plaquette op de deksel, hierbij een cloisonne vaasje (Besch)-

verkocht € 5.00
kavel: 10
Lot speksteen
-Altaar met boeddha, 2 vogels en een ander spekstenen object. Hoogte 7 tot 13,5 cm. (Totaal 4)-

verkocht € 20.00