Antiek en Curiosa 501-699

veiling / Veiling 7 Sessie 1 Aziatische kunst en Antiek
[501 - 511] [512 - 521] [522 - 532] [533 - 542] [543 - 552] [553 - 562] [563 - 572] [573 - 582] [583 - 592] [593 - 602] [603 - 612] [613 - 622] [623 - 632] [633 - 642] [643 - 652] [653 - 662] [663 - 673] [674 - 683] [684 - 693] [694 - 699]
kavel: 501
Lladro Spanje 2 porseleinen beelden
-In de vorm van zittende nar op blok met letter. 1 met missende vinger. H 20,5 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 502
Notgeld Duitsland
-Doos gevuld met honderden stukken notgeld. Vele fraaie Art Deco ontwerpen.-

verkocht € 35.00
kavel: 503
Insectendoos
-houten kist met glazen deksel, daarin een fraaie collectie geprepareerde insecten. Circa 1920. Afm-

verkocht € 90.00
kavel: 504
Carlo Maratta 1625-1713
-Italiaanse school, religieuze voorstelling van de aanbidding van de Heilige Maria. 17e eeuw. Maroufle, in originele lijst met naamplaatje. Moet schoongemaakt worden. Afmeting 35x45 cm-

verkocht € 300.00
kavel: 505
Chaise lonque barok met bruine bekleding
-Zwart gelakt houtwerk met gecapitonneerde rugsteun. Lengte -

verkocht € 150.00
kavel: 506
Zilvergeld 70 guldens
-Totaal 70x-

verkocht € 150.00
kavel: 507
18 karaat gouden armband met Bolsjewiek geslepen briljant en Safier
-Fraaie damesarmband, met veiligheid sluiting. Bruto gewicht 7,5 gram.-

verkocht € 220.00
kavel: 509
Zilvergeld 75 guldens
-Totaal 75x-

verkocht € 180.00
kavel: 510
M. van Hoppe, schilderij
-olieverf op doek. Graan schoven. in goud vergulde lijst. Afmeting 65 cm - 58 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 511
Middeleeuwse houten plaquette
-Eikenhout. In het midden een relief uitgestoken mannen buste, daaromheen flora. 16e eeuw. Afmeting 35 x39 cm.-
€ 300 - € 500