Toegepaste kunst en Design 1000-1499

veiling / Veiling 7 sessie 2 Toegepaste kunst, design, Speelgoed, militairia, boeken en curiosa
[1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1041] [1042 - 1051] [1052 - 1061] [1062 - 1071] [1072 - 1081] [1082 - 1091] [1092 - 1101] [1102 - 1111] [1112 - 1121] [1122 - 1131] [1132 - 1141] [1142 - 1151] [1152 - 1161] [1162 - 1171] [1172 - 1181] [1182 - 1189]
kavel: 1001
Flos Taccia lamp
-Zuil vormige voet met daarop een glazen kap met geėmailleerde afdekplaat. Grootste versie met een kap diameter van 49 cm. -

verkocht € 580.00
kavel: 1002
Bronzen stier
-Fraaie vormgeving, met groene patina. Niet gesigneerd, L 22 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1003
Verner Panton
-Panton chair, 4 stuks. Rood, uitvoering Vitra. Gebruikte conditie-

verkocht € 500.00
kavel: 1004
A.D. Copier 2 tin craquele vaasjes Collectie Sonoor.
-1 met schilver aan de binnenzijde. H 7,5 3n 8,5 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 1005
Jozef Cantre Grafbeeld Rene de Clercq
-Zittende man met boek. Aan de bovenzijde gesigneerd. Kunststif nagietsel. H 27 cm.-

verkocht € 25.00
kavel: 1006
Marko schoolstoel
-31 cm.-

verkocht € 45.00
kavel: 1007
Jan Mammen 1899-1978
-Jezus ontmoet zijn moeder Maria. Olieverf op doek. Afmeting: 36 cm, 29,5 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1008
Frans Tuinstra plaquette
-Keramiek met decor van vissen. achterzijde voluit gesigneerd en 1956. Lengte 26 cm-

verkocht € 25.00
kavel: 1009
B&B italia La bambola
-3 zits, Cognac kleurige lederen bank, ontwerp Mario Bellini. -

verkocht € 2300.00
kavel: 1010
Philips staande designlamp
-Met zwarte metalen kap. Hoogte-

verkocht € 100.00