Boeken, fotografie, ansichtkaarten 1500-1600

veiling / Veiling 7 sessie 2 Toegepaste kunst, design, Speelgoed, militairia, boeken en curiosa
[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1529] [1530 - 1540] [1541 - 1548]
kavel: 1500
Lot foto's aanleg geuldal brug en gulp brug
-Duitse foto's uit de tijd dat dit stuk Nederland nog bij Duitsland hoorde. Voorstellingen van de aanleg van de bruggen en tunnel allen gedateerd 1916. (totaal 5)-

verkocht € 20.00
kavel: 1501
Ansichtkaarten Assen
- Lot van 64 stuks lopend van 1900 tot 1970.-

verkocht € 20.00
kavel: 1502
Ansichtkaarten Stad Groningen
-Lot van 102 kaarten, veel la 1900-1920, hierbij een leperello boekje en een foto van de brug bij de pijpstraat. -

verkocht € 50.00
kavel: 1503
500 Celebrites Contemporaines
-Plaatjesalbum, met fotografische afbeeldingen van politici, kunstenaars e.d. Collection Felix Potin.-

verkocht € 20.00
kavel: 1504
J van Lennep - de roos van Dekama
-Met fotogravures naar tekeningen van Ch Rochussen. Uitgevrij AW Sijthoff. -
€ 10 - € 20
kavel: 1505
Alfred Tennyson - Viviane
-Met Illustaties van Gustav Dore. Uitgeverij Nijgh en Ditmar 1889. Goud verguld op de snede.-
€ 10 - € 20
kavel: 1506
Alfred Tennyson - Elaine
-Met illustraties van Gustav Dore. Uitgeverij Nijgh en Ditmar 1887. Goud verguld op de snede.-
€ 10 - € 20
kavel: 1507
Heinrich von Kleift - Der zerbrochene krug
-Verlucht met 30 illustraties en 4 foto's. Uitgevrij Hoffman en Co. Goud verguld op de snede.-
€ 10 - € 20
kavel: 1508
Collectie munten
-Vele kilo's-

verkocht € 45.00
kavel: 1509
Doos met postzegels in doosje
-Zeer uitgebreid-

verkocht € 50.00