Antiek en Curiosa 700-850

veiling / Veiling 7 sessie 2 Toegepaste kunst, design, Speelgoed, militairia, boeken en curiosa
[700 - 710] [711 - 720] [721 - 730] [731 - 740] [741 - 751] [752 - 761] [762 - 771] [772 - 781] [782 - 792] [793 - 802] [803 - 813] [814 - 823] [824 - 834] [835 - 844] [845 - 855] [856 - 865] [866 - 876] [877 - 878]
kavel: 700
Collectie vingerhoeden
-In vitrinekastje, veelal zilveren-

verkocht € 110.00
kavel: 701
Dekselpot delft
-Oud delfts, deksel bekroond met een zittende leeuw. Hoogte 50 cm-

verkocht € 10.00
kavel: 702
Bronzen kat
-Groen gepatineerd, hoogte 41 cm. -

verkocht € 90.00
kavel: 703
Bronzen katten
-2 stuks, groen gepatineerd hoogte 40 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 704
2 merklappen
-Waaronder 19e eeuwse-

verkocht € 15.00
kavel: 706
Litho Venetie
-Gesigneerd Hs 1903 en Venesia. Afm 12 x 17 cm.-

verkocht € 5.00
kavel: 707
Aquarel landschap
-19e eeuw. Afm 20 x 15 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 708
Schilderij landschap
-Op schilderskarton afm 23 x 15 cm-

verkocht € 5.00
kavel: 709
Tekening oude dame
-Afm 19 x 26 cm-

verkocht € 5.00
kavel: 710
Aquarel landschap
-Dorpsgezicht in sepia. Afm 10 x17,5 cm-

verkocht € 25.00