Aziatica 1-449

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 61] [62 - 71] [72 - 82] [83 - 1000]
kavel: 1
Sung Dynasty schenkkannetje
-Lichte engobe aan de bovenzijde met oor aan de zijkant. Lichte beschadigingen aan de tuit. Vermoedelijk opgraving daardoor licht verweert. Hoogte 5,3 cm. -
€ 30 - € 50
kavel: 2
Ivoren Cantonees paraplu heft
-Zeer fijn gestoken ivoren paraplu heft florale decoraties met flora, vogels en draak. Lengte 24,5 cm. 19e eeuw-
€ 100 - € 180
kavel: 3
Yamada Bake - Aquarel
-Impressionistisch landschap. rechtonder gesigneerd en karakterstempel. Afmeting 65x49 cm-
€ 80 - € 120
kavel: 4
Bronzen chinees beeld
-Chinese man in traditionele kledij staand op bronzen basement. China 19e eeuw. Hoogte 26,5 cm-

verkocht € 100.00
kavel: 5
Dekselpotten
-Grote dekselpotten met decoratie in ijzerrood van Fo honden . Op de achterzijde Chinese karakters. 20e eeuw, hoogte 41 cm-
€ 100 - € 180
kavel: 6
Zalfdoosje
-Blauw wit onderglazuur decor van figuren. Met ijzer rode accenten. Diameter 9 cm. Onderzijde gemerkt.-
€ 20 - € 30
kavel: 7
Cantonese kommen
-2 stuks, diameter 24 cm. onderzijde met karakter merk, 20e eeuw-
€ 20 - € 30
kavel: 8
Vaas met figuren
-Porselein, polychrome decoratie van figuren inlandschap. Hoogte 18 cm. Onderzijde gemerkt met 6 karakters. 20e eeuw.-
€ 20 - € 30
kavel: 9
Broche zilver emaille en jade
-Florale fijne decoratie. Diameter 3 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 10
Monochroom schaaltje met draak
-Onderzijde gemerkt, (haarlijn) 19e eeuw. Breedte 10,5 cm. -
€ 30 - € 50