Antiek en Curiosa 501-800

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
kavel: 501
Van Kempen en Begeer
-Cassette met 12 theelepels en bijhorende suikerschep. In bijhorende cassette. -

verkocht € 45.00
kavel: 502
Hoedenpen houder
-Biscuit porselein in de vorm van een gezicht met open mond. Hierbij een andere versei. H 12,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 503
Vroeg 19e eeuwse breilepel
-Zilver 20 lot, Duitse deelstaat. Achterzijde 4 keuren. Lengte 29 cm. Gewicht 99 gram.-
€ 50 - € 80
kavel: 505
Houten schooltas
-Voorstelling van molen op de deksel en zware stempel decoratie.Schuifbaar deksel. 19e eeuw, hoogte 37 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 507
Zilveren filligrain vaas
-Met bloemen in relief. 800 gekeurd aan de rand. Hoogte 19 cm. Gewicht 230 gram.-

verkocht € 90.00
kavel: 508
Eikenhouten paneel 18e eeuw
-Afbeelding van het heilig hart in het midden. Afmeting 115x 53 cm -

verkocht € 180.00
kavel: 509
Eikenhouten paneel 18e eeuw
-Opengewerkte plaquette met afbeelding van avondsmaal beker in het midden. Afmeting 115x53 cm.-

verkocht € 180.00
kavel: 510
Inkstel Duistsland - 1800
-Keulse kleur aardewerk met blauwe decoraties en ingekerfde motieven. Uitneembaar inktpotje en zandstrooier. H 5 cm(restauratie aan de hoek)-

verkocht € 50.00
kavel: 511
Aardewerken kerfsnede miniatuur steekslee.
-Fraai gekerfd decor Onderzijde gemerkt Lemmer Holland 104. 19e eeuw. (Lichte randschade) Hoogte 10 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 512
Jan Baptist Tetar van Elven - Grote kerk Delft
-Olieverf op doek. Interieur van de grote kerk in Delft. Linksboven sleets en plekjes op het doek.Gesigneerd Tera van Elven Afm beeld28x39 cm.-

verkocht € 200.00