Antiek en Curiosa 501-800

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
kavel: 604
Relikwieen
-2 reis relikwieŽn S Agnetis en S Antonij. In lederen foudraal. -

verkocht € 40.00
kavel: 605
Scheepvaart
-Lot knopen Stoomvaart maatschappij Nederland, hierbij 2 pet emblemen.-
€ 10 - € 20
kavel: 606
Russische leperello
-Met chromo litho's van Russische keizers. Begin 20e eeuw.-

verkocht € 20.00
kavel: 607
Zilveren miniatuur wipwap
-Hierbij een waterpomp en muzikant.-

verkocht € 60.00
kavel: 608
Zilveren miniatuur houtagers
-Hierbij een paraplu verkoper en man met arreslee-

verkocht € 50.00
kavel: 609
Zilveren pinquins
-Hierbij een miniatuur verzilverd schaapje.-

verkocht € 30.00
kavel: 610
Zilveren miniatuur bierkar
-Hierbij een aanhanger met biervat.-

verkocht € 60.00
kavel: 611
Zilveren miniatuur paard en wagen
-Hierbij een visser en een atlas.-

verkocht € 50.00
kavel: 613
Miniatuur zilveren stoof
-Hierbij 2 zilveren miniatuur dienbladen-

verkocht € 45.00
kavel: 614
Zilveren lichtschakelaar
-Gekeurd met hollands zwaardje-

verkocht € 30.00