Antiek en Curiosa 501-800

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
kavel: 615
Zilveren miniatuur
-Hierbij een pillendoosje en miniatuur schip-

verkocht € 30.00
kavel: 616
Koekjespot Ijsglas
-Afbeelding van pruimen hoogte17 cm, hierbij een 19e eeuwse schenkkan met met tinnen montuur hoogte 23 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 617
Kwispedoor Maastricht
-Hierbij een stroopkan en theelicht.-

verkocht € 30.00
kavel: 619
Zilveren gesp
-Gemaakt van oude bijbelsloten. Lngte 10,5 cm. -

verkocht € 110.00
kavel: 620
Ivoren afrikaanse tand
-Uitgestoken staande figuren. Op natuurstenen voetstuk. Hoogte tand 64 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 621
17e eeuwse kwadraat tegel eekhoorn
-Polychroom, decor. hoekjes en randschilvers. Afm 12,5x12,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 623
Diverse sieraden
-2 foto broche's verguld horloge en zilveren Art Deco broche.-

verkocht € 30.00
kavel: 624
Lotje divers verzilverd
-Bierpul met klapdeksel, bonbonschaaltje met hengsel, zakflacon, 2 vaasjes en maggihouder.-

verkocht € 20.00
kavel: 625
Thermometers
-In doosje 3 stuks Marius Utrecht en 2 M van Baaren Den Haag. Hierbij 2 pennen van Cross.-

verkocht € 25.00
kavel: 626
Vork met benen heft
-Plated, lengte 23 cm.,-
€ 10 - € 20