Antiek en Curiosa 501-800

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
kavel: 627
Zilveren schaaltjes Iran
-Beide met fijn gegraveerd decor. 1 gemerkt. Diameter 12 cm-

verkocht € 35.00
kavel: 628
Lot antieke tegels
-11 tegels 18e /19e eeuw met o.a. voorstellingen, hierbij 3 lambrisering tegels.-

verkocht € 30.00
kavel: 629
Gewichten
-Ronde messing schijf met daarin 3 gewichten hierbij een los gewicht.-

verkocht € 10.00
kavel: 630
Munt sieraden
-Armband gemaakt van dubbeltjes hierbij 2 broche's.-

verkocht € 30.00
kavel: 631
Divers zilver
-10x klein bestek, 2 vaasjes en kandelaar.-

verkocht € 40.00
kavel: 632
Zilveren biedemeijer vorkjes
-Met carneoolen heften. 19e eeuw. Lengte 12,5 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 633
Klontjestangen
-3 zilveren klontjes tangen, hierbij een dubbeltjes houder en sigaren koker.-

verkocht € 45.00
kavel: 635
Bronzen musjes
-Zittend op een tak. Lengte 20 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 636
Pennen
-Schaeffer, hierbij 3 vergulde balpoints. -

verkocht € 10.00
kavel: 637
Maria beeld - S Bernardini
-Gips, met grijze glazuur. staande op natuurstenen voet. Hoogte 46 cm.-

verkocht € 25.00