Antiek en Curiosa 501-800

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
kavel: 706
Kop en schotels
-19e eeuw.-

verkocht € 30.00
kavel: 707
Aquarel Landschap
-Gesigneerd v.d Lugt en V. Banda Ingelijst afm 34x22 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 708
Aquarel landschap
-Voorstelling van landschap met koeien. Afm 34x22 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 709
Kast
-Met 2 deuren, en lade-

verkocht € 30.00
kavel: 710
Kast
-Biedemeier met 2 deuren-

verkocht € 40.00
kavel: 711
Trapje
-19e eeuw-

verkocht € 90.00
kavel: 712
Ladenkastje
-Met 4 lades-

verkocht € 30.00
kavel: 713
Kastje
-Met 3 lades en uitschuifblad.-

verkocht € 30.00
kavel: 714
Tafel
-Met opklapbare zijkant-

verkocht € 25.00
kavel: 715
Dienblad
-Hierbij een schoenmakers leest-
€ 10 - € 20