Antiek en Curiosa 501-800

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
kavel: 513
18 karaats gouden ring met bloedkoraal
-Gekeurd 750/1000. Diameter koraal 1,5 cm. Brutogewicht 5,1 gram-

verkocht € 80.00
kavel: 514
4 rijige armband bloedkoraal
-Met 14 karaats gouden slot bezet met een kleine parel. Lengte 20 cm (1 rij haakje gebroken)-

verkocht € 130.00
kavel: 515
Zilveren servies
-Theepot met roomstel op onderschotel. Neo classicistische vorm. Uitvoering WILKENS & SÍHNE Hemelingen.Gehalte 830/1000. Totaal gewicht 1420 gram.-
€ 700 - € 1200
kavel: 516
Gouden 20 lire munt 1882
-21,6 karaat Gewicht munt 6,5 gram Munt in 14 karaats gouden setting gemonteerd van 3,1 gram-

verkocht € 200.00
kavel: 517
Delftse schotel 18e eeuw
-Polychrome florale decoratie. Barst, en randschilvers. Diameter 35,5 cm.-

verkocht € 30.00
kavel: 518
Tegeldienblad
-Landschap decor met molen.Tinnen opengewerkte rand. Onderzijde gemerkt Makkum HN gelria tin.Lengte 33 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 519
17e eeuwse perzische kom
-Kashan silouehette ware.Perzisch blauwe glazuur met geometrische decoraties in zwart. Diameter 17,2 cm, hoogte 7 cm. (ingelijmde schilver aan de binnenrand en minimale randslijtage)-
€ 200 - € 300
kavel: 521
Trancheerset in casette
-Bestaande uit vork, mes en vleeskluiver. Hoornen heft. Frankrijk begin 20e eeuw.-
€ 30 - € 50
kavel: 522
Wandvitrine 18e eeuw
-Met intarsia-

verkocht € 180.00
kavel: 523
Zilveren lepels
-Steel eindigend in spatel. Zilver gehalte 12 lot = 750/1000. In casette Carl Carpentier juwelier Mullheim a/d Ruhr. 11 stuks allen met gravering A.T. Gewicht per stuk 11 gram.-
€ 70 - € 120