Antiek en Curiosa 501-800

veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek
kavel: 539
18 karaats gouden hanger met bloedkoraal
-Hierbij een paar oorbellen beet met koraal. Bruto gewicht 9,4 gram.-

verkocht € 100.00
kavel: 540
Caddyspoon Birmingham
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Halfronde bak in V-vorm toelopend naar steel. Jaarletter P(=1864). Meesterteken George Knite. Lengte 9,1 cm. Gewicht 9 gram.-

verkocht € 25.00
kavel: 541
Glazen kunstogen
-In bijhorend houten doosje bekroond met bloem. Ogen bruine iris. begin 20e eeuw-

verkocht € 60.00
kavel: 542
Judaica - Gebedsschaal
-Aardewerk, rood transferdecor van bijbelscenes op de lip. Jiddische teksten op het plat. Onderzijde gemerkt Bardiger London. Manufactured by Ridgways, England. Tepper London. Diameter 25,5 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 543
Judaica - Broodmes
-Zilveren heft met inscriptie in Hebreeuws. Hollands gekeurd met zwaardje. Lengte 32 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 544
Judaica - Kabinetsfoto's Rabijn
-Rabijn H Theissen, geboren 7 april 1840. foto genomen in 1919. Gefotografeerd door de Groninger Joodse fotograaf Abraham Warburg Atelier Nieuwe Ebbingestraat 41. Hierbij een ander portret door S.A. Schotel Arnhem.-

verkocht € 45.00
kavel: 545
Caddyspoon London
-Zilver, 1e gehalte 925/1000. Ovaalronde bak, korte steel. Bovenkant gegraveerd met eenvoudig bladmotief. Jaarletter C. Lengte 7,5 cm. Gewicht 7 gram. -
€ 25 - € 40
kavel: 546
Zilveren koffiekan - Joure 1862
-Biedemeijer koffiekan peervormig model gegraveerd met florale motieven. Staand op ronde voet. Los deksel bekroond met bloem. Meesterkeur 77B (Christiaan Jacobs Bruinings Joure) Jaarletter 1862. Hoogte 25 cm gewicht 560 gram. (deukjes en beschadigingen) -

verkocht € 180.00
kavel: 548
Houten tafelklokje
-In de vorm van een staande vogel op muur. hoogte 36 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 549
Bronzen beeld - Jager met vangst
-Fraaie vormgegeven. Hoogte 41,5 cm. 20e eeuw-

verkocht € 50.00