veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek / Antiek en Curiosa 501-800
[509] [510] [511] [512] [513]
kavel: 511 verkocht € 140.00

Aardewerken kerfsnede miniatuur steekslee.

Fraai gekerfd decor Onderzijde gemerkt Lemmer Holland 104. 19e eeuw. (Lichte randschade) Hoogte 10 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS