veiling / Veiling 8 sessie 1 Aziatica en antiek / Antiek en Curiosa 501-800
[510] [511] [512] [513] [514]
kavel: 512 verkocht € 200.00

Jan Baptist Tetar van Elven - Grote kerk Delft

Olieverf op doek. Interieur van de grote kerk in Delft. Linksboven sleets en plekjes op het doek.Gesigneerd Tera van Elven Afm beeld28x39 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS