Toegepaste kunst 1000-1399

veiling / Veiling 8 sessie 2 Toegepaste kunst, design, speelgoed
[1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1040] [1041 - 1050] [1051 - 1060] [1061 - 1072] [1073 - 1082] [1083 - 1092] [1093 - 1102] [1103 - 1112] [1113 - 1122] [1123 - 1133]
kavel: 1001
Art Deco halssnoer
-1e gehalte zilver met facet geslepen Onyx.-

verkocht € 70.00
kavel: 1002
Floris Meydam - Venstervaas
-Zwart glazen fles met doorschijnend venster op de buik. Nr 68 van de 250 Uitvoering Leerdam fabriek. Hoogte 49 cm-

verkocht € 70.00
kavel: 1003
Design stoel
-Chromen frame met teak houten armleggers. Blauwe gestreepte bekleding. Vermoedelijk uitvoering Leolux. Circa 1960. -

verkocht € 70.00
kavel: 1004
Plateelbakkerij Zuid Holland/Gero Oranje schaal met tinnen beslag
-Oranje aardewerken schaal met tinnen rand en voet beslag. Onderzijde voluit gemerkt. (beschadiging voet en klein haarlijnen.) Diameter 25 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1005
Prullenbak
-Zwart gelakt metalen prullenbak. Uitvoering Interim ontwerp Paulus van Leeuwen. Hoogte 43 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 1006
Floris Meydam - Unica 1955
-Vrijgeblazen Unica vaas van Floris Meydam. (chip aan de rand.) Hoogte 16,5 cm-
€ 30 - € 50
kavel: 1007
Jac jongert - Emaille reclamebord
-Het bekende Vn Nelle logo. Uitvoering Lancat Bussum. Octrooi nr's. Afmeting 44x59 cm. (aantal plekjes)-

verkocht € 70.00
kavel: 1008
Litho Jan Toorop
-Ingelijst achter passe-partout. gesigneerd in de plaat. Afm 33x40cm.-

verkocht € 15.00
kavel: 1009
Staande asbak
-Chroom met verende voet. Hoogte 58 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 1010
Art Deco ring en oorbellen
-1e gehalte zilver. Ring en oorbellen met een gefaceteerde Onyx.-

verkocht € 70.00