Antiek Curiosa 1751-1899

veiling / Veiling 8 sessie 2 Toegepaste kunst, design, speelgoed
[1751 - 1760] [1761 - 1770] [1771 - 1780] [1781 - 1790] [1791 - 1800] [1801 - 1810] [1811 - 1820] [1821 - 1831] [1832 - 1841] [1842 - 1851] [1852 - 1861] [1862 - 1871] [1872 - 1881] [1882 - 1892] [1893 - 1902] [1903 - 1905]
kavel: 1893
2 antieke karaffen
-2 x-

verkocht € 20.00
kavel: 1894
2 vaasjes
-waaronder zilver-

verkocht € 10.00
kavel: 1895
Schilderij bosgezicht
-Onduidelijk gesigneerd-

verkocht € 40.00
kavel: 1896
Lot tegels
-20e eeuw-

verkocht € 20.00
kavel: 1897
2 voorraadblikken
-Hout imitatie-

verkocht € 25.00
kavel: 1898
Camera Viceroy
-In lederen tas-
€ 20 - € 30
kavel: 1899
Theedoos
-Manabas china blend-

verkocht € 10.00
kavel: 1900
Lot divers
-Porselein 2 lijsten e.d-

verkocht € 10.00
kavel: 1901
Lot divers
-Waaronder westraven vaas-

verkocht € 15.00
kavel: 1902
Glazen
-Hierbij wat ander glaswerk-

verkocht € 15.00