Antiek Curiosa 1751-1899

veiling / Veiling 8 sessie 2 Toegepaste kunst, design, speelgoed
[1751 - 1760] [1761 - 1770] [1771 - 1780] [1781 - 1790] [1791 - 1800] [1801 - 1810] [1811 - 1820] [1821 - 1831] [1832 - 1841] [1842 - 1851] [1852 - 1861] [1862 - 1871] [1872 - 1881] [1882 - 1892] [1893 - 1902] [1903 - 1905]
kavel: 1791
Schilderij
-Winterlandschap, gesigneerd-

verkocht € 20.00
kavel: 1792
Camera's
-Lot-

verkocht € 10.00
kavel: 1793
Kolenbak
-Beschilderd-

verkocht € 10.00
kavel: 1794
Tapijt
-Sleets-

verkocht € 10.00
kavel: 1795
Tapijt
-Bidkleed-

verkocht € 10.00
kavel: 1796
Koetslantaarns
-2 stuks-

verkocht € 20.00
kavel: 1797
Klok fries kantoortje
-Opknapper-

verkocht € 80.00
kavel: 1798
Poreleinen serviesje
-Goud vrguld, hierbij wat lepeltjes.-
€ 10 - € 20
kavel: 1799
Projector
-2 stuks in doos-

verkocht € 10.00
kavel: 1800
Tulpenvaas
-Aardewerk-

verkocht € 15.00