Antiek Curiosa 1751-1899

veiling / Veiling 8 sessie 2 Toegepaste kunst, design, speelgoed
[1751 - 1760] [1761 - 1770] [1771 - 1780] [1781 - 1790] [1791 - 1800] [1801 - 1810] [1811 - 1820] [1821 - 1831] [1832 - 1841] [1842 - 1851] [1852 - 1861] [1862 - 1871] [1872 - 1881] [1882 - 1892] [1893 - 1902] [1903 - 1905]
kavel: 1811
Tafelklokje
-Houten kast-

verkocht € 25.00
kavel: 1812
Frans Hage
-3 werken op papier-

verkocht € 10.00
kavel: 1813
Indisch schilderij
-Man met haan Gesigneerd als W Dooyewaard.-

verkocht € 20.00
kavel: 1814
Wilco Berga Litho
-Dame in bed.-
€ 10 - € 20
kavel: 1815
Regulateur
-Compl-

verkocht € 10.00
kavel: 1816
Lotje divers
-4 stuks aardewerk en glazen fles.-

verkocht € 10.00
kavel: 1817
Lotje divers
-Domino, kaartendoosje e.d-

verkocht € 15.00
kavel: 1818
Soepterrine Wellington
-Hierbij 7 andere items-

verkocht € 15.00
kavel: 1819
2 antieke tegels
-Hierbij 2 opaline vaasjes-

verkocht € 35.00
kavel: 1820
Kerstversiering
-Doosje met 19 kerstballen en vogels-

verkocht € 50.00