Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 9 Antiek, curiosa, design en tweede wereldoorlog collectie.
[1 - 11] [12 - 21] [22 - 31] [32 - 41] [42 - 52] [53 - 62] [63 - 72] [73 - 82] [83 - 92] [93 - 104] [105 - 114] [115 - 124] [125 - 135] [136 - 145] [146 - 155] [156 - 166] [167 - 176] [177 - 186] [187 - 196] [197 - 206] [207 - 217] [219 - 228] [229 - 239] [240 - 249] [250 - 263] [264 - 274] [275 - 287] [288 - 300] [301 - 310] [311 - 320] [321 - 331] [332 - 342] [343 - 352] [353 - 363] [364 - 373] [374 - 378]
kavel: 1
(Antiek) Hoerenhonden
-2 sets hierbij en los exemplaar. 19e/20e eeuw.-

verkocht € 60.00
kavel: 2
(Antiek) Ikoon 19e eeuw
-Hout met polychrome schildering van 2 figuren.22x31 cm. Sleets in de schildering. + een miniatuur portret van Marie Antoinette in benen lijstje.-

verkocht € 30.00
kavel: 3
(Jewelry) Zilveren sieraden
-Lot bestaande uit 8 zilveren ringen en een armband. Allen bezet met steentjes. (armband mist een aantal)-

verkocht € 50.00
kavel: 4
(Antiek) Hoerehondjes
-3 setjes met hoerenhonden.-

verkocht € 60.00
kavel: 5
(muziekinstrumenten) Saxofoon
-In SKB koffer. L 70 cm-

verkocht € 110.00
kavel: 7
(Aziatica) Stemcups/tazza'a
-Porselein met famille verte decoratie op de voet de bovenzijde met roze glazuur. Eind 19e eeuw. Hoogte 7cm (1 besch)-

verkocht € 130.00
kavel: 8
(Jewelry) Zilveren sieraden
-Lot bestaande uit 5 ringen, 2 armbanden, manchetknopen, en ketting met hanger.-

verkocht € 45.00
kavel: 9
(Kunst) Aquarellen vogels
-3 kleine aquarellen met voorstellingen van vogels. Gesigneerd met monogram MK. 20x8 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 10
(Etnografica) Kettingen
-Een lot bestaande uit 4 benen kettingen. 20e eeuw-
€ 30 - € 50
kavel: 11
(Keramiek) Goebel kabouters
-Een lot van 3 keramische beelden van kabouters Uitvoering Goebel Gemany H 20 cm.-
€ 40 - € 70