Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 9 20 Februari 2017 Aanvang 19.15 Antiek, curiosa, design en tweede wereldoorlog collectie.
[1 - 11] [12 - 21] [22 - 31] [32 - 41] [42 - 52] [53 - 62] [63 - 72] [73 - 82] [83 - 92] [93 - 103] [104 - 113] [114 - 123] [124 - 134] [135 - 144] [145 - 154] [155 - 165] [166 - 175] [176 - 185] [186 - 195] [196 - 205] [206 - 216] [217 - 227] [228 - 237] [238 - 247] [248 - 258] [262 - 272] [273 - 284] [285 - 298] [299 - 308] [309 - 318] [319 - 329] [330 - 340] [341 - 350] [351 - 361] [362 - 371] [372 - 378]
kavel: 1
(Antiek) Hoerenhonden
-2 sets hierbij en los exemplaar. 19e/20e eeuw.-

verkocht € 60.00
kavel: 2
(Antiek) Ikoon 19e eeuw
-Hout met polychrome schildering van 2 figuren.22x31 cm. Sleets in de schildering. + een miniatuur portret van Marie Antoinette in benen lijstje.-

verkocht € 30.00
kavel: 3
(Jewelry) Zilveren sieraden
-Lot bestaande uit 8 zilveren ringen en een armband. Allen bezet met steentjes. (armband mist een aantal)-

verkocht € 50.00
kavel: 4
(Antiek) Hoerehondjes
-3 setjes met hoerenhonden.-

verkocht € 60.00
kavel: 5
(muziekinstrumenten) Saxofoon
-In SKB koffer. L 70 cm-

verkocht € 110.00
kavel: 7
(Aziatica) Stemcups/tazza'a
-Porselein met famille verte decoratie op de voet de bovenzijde met roze glazuur. Eind 19e eeuw. Hoogte 7cm (1 besch)-

verkocht € 130.00
kavel: 8
(Jewelry) Zilveren sieraden
-Lot bestaande uit 5 ringen, 2 armbanden, manchetknopen, en ketting met hanger.-

verkocht € 45.00
kavel: 9
(Kunst) Aquarellen vogels
-3 kleine aquarellen met voorstellingen van vogels. Gesigneerd met monogram MK. 20x8 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 10
(Etnografica) Kettingen
-Een lot bestaande uit 4 benen kettingen. 20e eeuw-
€ 30 - € 50
kavel: 11
(Keramiek) Goebel kabouters
-Een lot van 3 keramische beelden van kabouters Uitvoering Goebel Gemany H 20 cm.-
€ 40 - € 70