Toegepaste kunst en Design1000-1500

veiling / Veiling 9 Antiek, curiosa, design en tweede wereldoorlog collectie.
[104 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1040] [1041 - 1050] [1052 - 1061] [1062 - 1073] [1074 - 1086] [1087 - 1098]
kavel: 104
(Desin) Industrieele lampen
-2 stuks geemailleerd-

verkocht € 40.00
kavel: 1001
(Keramiek) Thera Hofstede Crull
-Aardewerken schaaltje voluit gesigneerd. + Han Boerrichter vaasje, sculptuur Lisa Larsson (besch) + 2 andere-

verkocht € 20.00
kavel: 1002
(Kunst) Dirkje Kuik- Aquarel
-Aquarel surrealistische voorstelling van en figuur in hangmat met boom. Voluit gesigneerd linksonder. Afm 19x26 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1003
(Kunst) Dirkje Kuik - Inkt tekening
-Voorstelling van haven met boot en huisje met cactussen. Ingelijst, linksonder voluit gesigneerd. Afm 19x19 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 1004
(Keramiek) Keralouve schaal
-Decor van vogels op gecraqueleerde ondergrond. Onderzijde gemerkt. Dia 26 cm.-

verkocht € 35.00
kavel: 1005
(Die Brucke) Max Pechstein - Houtsnede
-Van het blok gedrukte houtsnede uitgegeven voor de Roger Avermaete. Ingelijst. 13x20 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1006
(Servies) Rorstrand East Indies
-12 persoons servies met dekschalen , schenkkan kop en schotels e.d-

verkocht € 650.00
kavel: 1008
(Design) Artifort stoel
-Ontwerp van Theo Ruth Uitvoering Artifort Maastricht. In vintage conditie.-

verkocht € 420.00
kavel: 1009
(Design) Artifort fauteuil
-Ontwerp van Theo Ruth Uitvoering Artifort Maastricht. In vintage conditie. -

verkocht € 260.00
kavel: 1010
(Kunst) Dirkje Kuik Inkt tekening
-Voorstelling van een surrealistisch landschap. Achter passe-partout linksonder gesigneerd. Afm 21x21 cm.-

verkocht € 60.00