Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 92
(Antiek) Kantwerk
-Lotje waaronder letterlap 1914-

verkocht € 30.00
kavel: 93
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, voorstelling van een staande man met instrument. Onderzijde gemerkt met karakter. Japan circa 1880. H 5 cm-

verkocht € 60.00
kavel: 94
(Aziatica) Lakwerk paneel
-24x30 cm. Met gezicht op mount Fuiji. + bamboe blad.-
€ 30 - € 50
kavel: 95
(Boeken) Millers guides
-4 stuks-

verkocht € 20.00
kavel: 96
(Muziek) Beatles scrapalbums
-Een uitgebreide collectie.-
€ 30 - € 50
kavel: 97
(Aziatica) Tsuba
-Gietijzeren maru vorm met opgehoogde vergulde applicaties van insecten. In kiri box. 19e eeuw.-

verkocht € 150.00
kavel: 98
(Antiek) Kerk boek Martini kerk
-+ een kandelaar met antieke tegel-

verkocht € 30.00
kavel: 99
(Etnogafica) Beeld
-2 stuks-

verkocht € 25.00
kavel: 100
(Antiek) Borstel set WMF
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 20 - € 30
kavel: 101
(Antiek) Beursbeugel
-+ een andere-

verkocht € 40.00