Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 102
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, voorstelling van een grazend paard. Onderzijde gesigneerd. Japan circa 1800. Hoogte 4,2 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 103
(Antiek) Hoerehondjes
-4x H 17 en 22 cm.-

verkocht € 45.00
kavel: 104
(Postzegels) Albums
-2 luxe albums, deels gevuld-

verkocht € 30.00
kavel: 105
(Etnografica) Vijzel
-H 34 cm-
€ 20 - € 30
kavel: 106
(Aziatica) Tsuba
-Gietijzeren tsuba met relifdecor van bloemen deels verguld. In bijhorende kiri box. 19e eeuw-

verkocht € 160.00
kavel: 107
(Scheepvaart) Sextant
-Kelvin en Hughes-

verkocht € 45.00
kavel: 108
(Aziatica) Nederlands Indisch beeld
-Gesigneerd N.J.M Tjanon Panti H 34 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 109
(Antiek) Lantaarn
-Met originele bevestiging en deksel. 19e eeuw.-

verkocht € 60.00
kavel: 110
(Antiek) Lantaarn
-Staande lantaarn, met gekleurd glas. Gedragen door een maria beeld. Hoogte 96 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 111
(Antiek) Schoenen
-Leer, voor een kind of pop. Begin 1900.-

verkocht € 20.00