Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 112
(Judaica) Olielamp
-Staande messing olielamp. 19e eeuw H 78 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 113
(Aziatica) Kastje
-Klein lakwerk katsje Zwarte ondergrond met rood en goud beschilderd. `Begin 1900, hoogte -
€ 60 - € 100
kavel: 114
(Aziatica) Tsuba
-Bronzen tsuba met vergulde relief decoraties van samoerais. gesigneerd met karakters. 19e eeuw in bijhorende kiri box.-

verkocht € 400.00
kavel: 115
(Curiosa) Lotje
-Rouwsieraden, enveloppes, horloges e.d.-

verkocht € 30.00
kavel: 116
(Curiosa) Reclame
-Bonbon doezen e.d.-

verkocht € 80.00
kavel: 117
(Curiosa) Letterlappen
-en anderen-

verkocht € 35.00
kavel: 118
(Aziatica) Netsuke 19e eeuw
-Ivoor, voorstelling van een zittend konijn met hoornen ogen. Japan 18e eeuw. H 2,6 cm.-

verkocht € 190.00
kavel: 119
(Curiosa) Diploma's
-11 stuks totaal veel ingelijst.-

verkocht € 25.00
kavel: 120
(Aziatica) Karuta Hyakunin-Isshu
-Kaartspel bestaande uit 182 kaarten met afbeelding van strijders en karakters. In houten kist Japan Meiji periode. (sommige kaarten met worm gaatjes)-

verkocht € 45.00
kavel: 121
(Curiosa) Kantwerk
-Uitgebreide collectie-

verkocht € 30.00