Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Antiek, Sieraden en Curiosa 1-500

veiling / Veiling 10 mei 2017
kavel: 132
(Aziatica) Tsuba
-Stalen kobushi tsuba met gravering die goud ingevuld is. In kiri box. JJapan Meiji periode Hoogte 7 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 133
(Antiek) Romeinse kom
-2e/3e eeuw-

verkocht € 70.00
kavel: 134
(Antiek) Romeinse kom
-2e /3e eeuw-

verkocht € 40.00
kavel: 135
(Antiek) Byzantijns olielkampje
-2e/3e eeuw-

verkocht € 40.00
kavel: 136
(Curiosa) Geemailleerde beker
-Engels koninklijk huis. 1911 King George V Coronation Beker + Coronation 1902 Edward VII en Queen Alexandra Beide in gode conditie. H 9,5 cm-

verkocht € 60.00
kavel: 137
(Aziatica) Tetsubin theepot
-Gietijzer, gesigneerd met karakter 20e eeuw. H 16,5 cm-

verkocht € 120.00
kavel: 138
(Aziatica) Bronzen beeld
-Voorstelling van 2 Ibissen. Staand op rechthoekig basement. China 19e eeuw. H 23,5 cm.-

verkocht € 55.00
kavel: 139
(Aziatica) Borstel wasser
-Hout, voorstelling van een vrucht. Circa 1900, Lengte 27 cm. (barstje)-

verkocht € 180.00
kavel: 140
(Postzegels) Duitsland
-Album met veel fraaie zegels en een sectie Deutsche Reich.-
€ 50 - € 80
kavel: 141
(Keramiek) Goebel en Beswick
-2 beelden in de vorm van een vogel.H 6,5 and 12,5 cm.-

verkocht € 30.00